Elektromonter - monter aparatury rozdzielczej i kontrolnej energii elektrycznej

Wymagania

  • wykształcenie o kierunku elektrycznym lub pokrewnym
  • znajomość aparatury elektrycznej niskiego napięcia
  • umiejętność czytania schematów technicznych zwłaszcza dotyczących rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia
  • dobra organizacja pracy i samodzielność działania
  • dyspozycyjność

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy przy prefabrykacji rozdzielnic lub w instalatorstwie elektrycznym
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • prawo jazdy kat.B

Zakres obowiązków:

  • montaż rozdzielnic niskiego napięcia w oparciu o przekazane dokumenty

Oferujemy:

  • odpowiedzialne stanowisko
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w przyjaznym zespole

Formularz aplikacyjny

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą i spełniasz przedstawione wymagania, prześlij nam poniższy formularz, a my zapoznamy się z Twoją aplikacją.

Wpisz imię i nazwisko
Wpisz miasto
Podaj poprawny adres e-mail
Podaj swój numer telefonu
Dodaj CV
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz